صادرات بار هوایی

فریت بار به آسیا

فریت بار به کشورهای آسیایی

یکی از مهم ترین خدمات شرکت های فریت بار مسافری، حمل بار به کشورهای آسیایی است .ایران یکی از کشورهای قاره آسیاست و با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی کامل به آب های خلیج فارش، دریای خزر و دریای عمان و همسایگی با کشورهای مختلف آسیا یکی از کشورهای مهم از لحاظ باربری بین المللی و ترانزیت کالا محسوب می شود . در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد حمل بار به آسیا بپردازیم ، با ما همراه باشید .

حمل بار به کشورهای آسیایی چگونه انجام می شود؟

کشورهای آسیایی به لحاظ روابط تجاری و گردشگری با ایران در دسته های مختلف قرار می گیرند و هرکدام دارای مسیر مختلف حمل و نقل کالا می باشند . کشورهای شرق اسیا مانند ژاپن،کره جنوبی،چین و .. که از گذشته تا به امروز با ایران روابط تجاری و بازرگانی داشته است ، بیشتر حمل بار به کشورهای آسیایی شرق از طریق مسیرهای هوایی و دریایی استفاده می شود .

حمل بار به کشورهای آسیایی همسایه شمالی ایران اغلب به صورت زمینی انجام می شود و کالا و بسته های واردات و صادرات به این کشورها از طریق مسیر زمینی رد و بدل می شود .برخی دیگر از کشورهای آسیایی که کشور ما مرز دریایی با آن ها دارد، صادرات و واردات کالا را از رطیق راه های دریایی انجام می دهند .

جهت کسب اطلاع از هزینه حمل بار به کشورهای آسیایی می توانید با مشاورین شرکت اسنپ کارگو در ارتباط باشید و از آخرین اخبار و قوانین مربوط به صادرات و واردات به کشورهای آسیایی باخبر شوید . حمل بار به کشورهای آسیایی عمدتا از سه طریق زمینی و دریایی و حمل هوایی بار به کشورهای آسیایی انجام می شود .

همان طور که می دانید هر یک از مسیرهای حمل بار به آسیا مزایا و معایب خاص خود را دارند .هزینه حمل بار در مسیرهای مختلف با توجه به میزان مسافت به کشور مقصد ، وزن و ابعاد کالا و مسائل امنیتی و نوع بسته بندی متفاوت می باشد .

مهاجرین و مسافرهایی که قصد اقامت در کشورهای آسیایی را دارند می توانند با مراجعه به شرکت های فریت بار مسافری به منظور جلوگیری از جریمه شدن به علت اضافه بار ، بسته و کالاهای خود را از طریق ارسال بار هوایی یا دریایی و زمینی به مقصد مدنظر ارسال نمایند .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
خانه بار داخلی صادرات واردات فریت
بستن
بستن