دسته‌بندی نشده

صادرات هوایی دنبلان کوهی

Export of air cargo Dunblan Koohi Air Exports

آغر، خهر، فقع و یا دنبلان کوهی قارچی است که در دل طبیعت و بطور وحشی زیر ریشه گیاهان کوهی میروید. این قارچ از نظر غذایی بسیار مفید بوده و حاوی مقادیر زیادی پروتئین گیاهی می باشد. دنبلان کوهی سالیان سال جایگاه ویژه ای در فرهنگ غذایی مردمان حوزه خلیج فارس و بعضی از کشورهای اروپایی دارد.

 

مقادیر زیادی از این گیاه عمدتاً به کشورهای حوزه خلیج فارس اعم از کویت، قطر، امارات و عربستان سعودی صادر می گردد.شرکت اسنپ کارگو دارای تجربه سالیان متمادی حمل و صادرات هوایی دنبلان کوهی به کشورهای کویت، قطر، امارات و عربستان سعودی می باشد. این شرکت می تواند شما صادرکننده گرامی را در امر بسته بندی شکیل و تخصصی، تهیه کلیه مدارک جهت صادرات کالا و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالا در فرودگاه مقصد، همچنین حمل هوایی مقرون به صرفه و سریع کالایتان یاری نمایید.

شرکت اسنپ کارگو در طول سالیان متمادی صادرات هوایی دنبلان کوهی را ازتمامی فرودگاهها اعم از فرودگاه تبریز، فرودگاه تهران، فرودگاه اصفهان، فرودگاه شیراز، فرودگاه بندرعباس و فرودگاه اهواز بطور مستمر انجام داده است. نظر به حساسیت دنبلان کوهی از نظر قیمت و همچنین به دلیل از دست رفتن وزن کالا به علت تبخیر سریع آب موجود در این گیاه شما می توانید پس از تهیه این محصول در هر کجای ایران آن را به نزدیک ترین فرودگاه رسانده و پرسنل این شرکت مستقر در فرودگاه های یاد شده در اسرع وقت عملیات گمرکی و تهیه مدارک مورد نیاز را انجام داده و با اولین پرواز مستقیم کالای شما را به فرودگاه و بازار مقصد می رسانند. بدین ترتیب دیگر لازم نیست که بار شما از طریق زمینی به تهران و یا فرودگاه دیگری حمل گردد و در این مدت با از دست رفتن وزن کالا، شما متحمل خسارت شوید.

دنبلان کوهی

 

تجربه متمادی این شرکت در امر صادرات هوایی انواع میوه و سبزیجات و همچنین صادرات دنبلان کوهی به کشورهای حوزه خلیج فارس با یک تماس در اختیار شما است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
خانه بار داخلی صادرات واردات فریت
بستن
بستن