واردات بار هوایی

واردات بار هوایی با اسنپ کارگو

Import air cargo with Snap Cargo

واردات بار هوایی

بخش عمده واردات بار به کشور (مخصوصاً واردات بار بصورت هوایی) مربوط به تجار و بازرگانان ایرانی است ، که با عقد قرارداد با تولید کنندگان خارجی و یا بعضاً اخذ نمایندگی از آنها، اقدام به واردات کالا در حجم و وزنهای مختلف میکنند. طبق سالیان متمادی تجربه ی شرکت “اسنپ کارگو” در زمینه ی واردات بار و حمل کالاهای وارداتی به ایران، این کالاها بیشتر از کشورهای چین، امارات، کره جنوبی، تایوان ، ترکیه و کشورهای اروپایی نظیر آلمان ، انگلستان ، فرانسه و… و گاهی از کشورهای آمریکایی وارد ایران میشوند.

شرکت اسنپ کارگوبا داشتن قرارداد با اکثر ایرلاینهای بین المللی که به کشور پرواز دارند، و بهره بردن از نمایندگان حاضر در شبکه های فورواردری جهانی طرف قرارداد با این شرکتها، و همچنین کلیه شرکتهای فعال در زمینه حمل و نقل کالای عضو یاتا ، قادر خواهد بود از اکثر نقاط مذکور، با هزینه های رقابتی ، این مهم را برای بازرگانان ایرانی میسر کند.

واردات بار مسافری                                                 

چنانچه مسافری قصد داشته باشد تا از یکی از کشورهای خارجی مانند : آمریکا، کانادا،استرالیا، سوئد، نروژ ، فنلاند، آلمان، فرانسه، اتریش، ترکیه، عراق، امارات، انگلستان،چین، ژاپن و هر کشور آسیایی و اروپایی و آمریکایی ، بار مسافری خود را به کشورایران فریت نماید ، شرکت اسنپ کارگو قادر است کار واردات و ترخیص کالای مسافریایشان را در گمرکات ایران انجام دهد. پس از انجام کار ترخیص ، کالا در درب منزل تحویلایشان میشود.

واردات

 

 

 

 

 

 

 

واردات بار تجاری

چه اشخاص حقیقی و چه اشخاص حقوقی و شرکتهای بازرگانی و تجاری و تولیدی میتوانند پس از ثبت سفارش ، انواع کالاهای مجاز را به ایران وارد نمایند. افراد میتوانند واردات کالاهایی مانند نمونه های تجاری و غیر تجاری ؛ ماشین آلات صنعتی ؛ ماشین آلات کشاورزی؛ قطعات صنعتی ؛ دارو ؛ صنایع غذایی ؛ پوشاک ؛ مواد اولیه ؛ گوشی، موبایل، تبلت، لب تاپ و قطعات کامپیوتر؛ ال ای دی ، ال سی دی و لوازم صوتی و تصویری ؛ برنج ؛ قطعات یدکی ؛ خودرو ؛ و دیگر موارد از کالاهای مجاز وارداتی ، بصورت هوایی را از طریق شرکت اسنپ کارگو انجام دهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
خانه بار داخلی صادرات واردات فریت
بستن
بستن